O firmie Mabor, Skóry Swarzędz

Jesteśmy hurtownią istniejącą od 1999 roku, od roku 2006 głównym naszym towarem są skóry meblowe i samochodowe.

Naszą działalność opieramy na rzetelnej sprzedaży skór, wybieraniu najlepszych gatunków i profesjonalnym doradztwie. Wieloletnie doswiadczenie zdobyte w dziedzinie sprzedaży skór pozwala nam dobierać tylko najwyższe gatunki skór z każdego rodzaju. W naszej ofercie posiadamy skóry tapicerskie meblowe i samochodowe oraz samochodowe perforowane i nakłuwane

Skóry sprzedawane są na m2 oraz kawałki (dotyczy skór na wagę). Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną. Skóry przez nas sprzedawane są importowane głównie z Włoch, a surowiec pochodzi z Argentyny, Chile i Brazylii. Do wyboru mamy różnorodne gatunki skór dzielone ze wzgledu na wygląd lica i miekkość. W ciagłej sprzedaży posiadamy skóry madras, semianilina, parigi, nappa oraz dubai.

UWAGA Wprowadzamy nowy asortyment SKÓRE GALANTERYJNĄ zarówno w ciagłości kolorów jak i końcówki serii, w celu sprawdzenia bieżacej dokładniejszej oferty prosimy o kontakt mailowy badz telefoniczny. Skupujemy skóry - całe błamy jak i również odpady po produkcyjne różnych gatunków, różnych wielkości.

Specjalna oferta dla producentów mebli tapicerowanych - posiadamy wysokiej jakości koncówki produkcyjne skór idealne na meble ekspozycyjne, kolorystyka dostepna w siedzibie hurtowni lub wysyłka próbki koloru.

Zapraszamy firmy produkcyjne, prowadzące renowacje mebli lub tapicerki samochodowej, do współpracy. Na życzenie wysyłamy próbniki skór.

Dzięki uprzejmości lederzentrum.pl umieszczamy plik pokazujący jak rozpoznać rodzaje skór oraz ich typowe uszkodzenia: Rodzaje skór i typowe uszkodzenia

O nas w 'Tapicer pismo producentów'
O nas w 'Biznes meble.pl'
O nas w 'Meble materialy i akcesoria'
O nas w 'Meble materialy i akcesoria'
O nas w listopadowym 'Meble materialy i akcesoria'
O nas we wrzesniowym 'Tapicer'
O nas w styczniowym 'Tapicer'